Reklaami kaalulangus,

Reklaam; Kuuluta; Telli; kaalulangus, juuste väljalangemine, struuma ehk kilpnäärme suurenemine jm. Loobumise asemel on ta koguseid vähendanud ning menüüsse lisanud värskeid puuvilju ja salateid.

Asi pole vaid su kujutlusvõimes, märgib Business Insideri videot analüüsinud Mentalfloss serveerides loo reklaami kaalulangus rasvase pitsa reklaami!

muna kaalulanguse valjakutse

Mis siis reklaami kaalulangus aju ja kehaga toimuma hakkab, kui üritame tervislikumalt toituda ja mõned kilod alla võtta? Kui alustada dieeti, siis umbes nädala jooksul kaotab keha kaalu peamiselt vee arvelt.

rasva kadu amrap

Pärast seda kohaneb ainevahetus muudatustega ja enam niipalju kaloreid ei põleta. Ühtlasi hakkab rasva põledes märku andma näljatunne. Põhjuseks on hormoon nimega leptiin, mille ülesanne on anda ajule teada, et kõht on täis.

poletage rasva bum off bum

Kaalu kaotades aga eritub leptiini vähem. Ja nii ei teki mitte ainult soov rohkem süüa.

Arvustused

Kuna keha tahab leptiini tagasi normaalsele tasemele tõsta, siis hakkab see ihaldama rasvasemaid ja kaloririkkamaid toite. Kui aga sellest hambaid risti hoides üle olla, siis märkab dieedipidaja peatselt muudatusi.

Erik Orgu: söö vähe ja kaal langeb?

Alaneb vererõhk, aju hakkab senisest paremini tööle ja iga kaotatud kiloga väheneb põlveliigestele rakenduv surve nelja kilo jagu. Mis kogu selle rasvaga siis juhtub?

Pomeranian Bella vs Olivia, and Finally she got it, Spitz hairless as a Chihuahua

Ühe uuringu kohaselt hingatakse igast 4,5 kaotatud kilost 3,8 süsihappegaasina välja. Ülejäänud grammi muudetakse veeks ja eemaldatakse kehast uriini, rooja, higi ja teiste kehaeritiste kaudu.

Enamik seostab alasti keha seksiga, kuid jooga puhul see ei kehti. Alastijoogas osalejad ei häbene. Registreerumine kuni Kohtumised alates 3.