Kaalulanguse katkemine

Veelgi enam, nagu normaalkaalus naistel, jätkub ka raseduse katkemisega rasvunud naistel tavaliselt järgmine rasedus. Keskenduge oma tervisele ja leidke selle protsessi läbiviimiseks vajalik tugi. Pöörduge oma arsti poole, kui teil tekib mõni neist sümptomitest 11 : Määrimine või verejooks tupest Tupest mööduvad koe- või verehüübed Valu alaseljas või kõhus Järsk kaalulangus Raseduse sümptomite, nagu iiveldus ja oksendamine, vähenemine Pidage meeles, et need sümptomid võivad ilmneda ka ilma raseduse katkemiseta. Andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises. Naised, kellel on kõik või mõned neist sümptomitest, peaksid uurimiseks pöörduma meditsiinitöötaja poole. Millise kehakaalu korral on raseduse katkemise oht suurem Meditsiinis määratakse ideaalne kaal kehamassiindeksi arvutamise teel.

Sõna Verywellist Viimastel aastakümnetel on teadlased ülekaalulisuse ja raseduse katkemise vaheliste seoste uurimiseks palju uurinud ja tundub kaalulanguse katkemine selge, et kehakaal mängib võtmerolli.

raseduse katkemine

Kuid kas rasvumine iseenesest põhjust raseduse katkemine? See on küsimus, millega võitlevad paljud arstid, teadlased ja naised, hägustades sageli piiri selle vahel, mida uuringud meile räägivad ja mida me eeldame, et see tähendab.

Raseduse katkemine ja surnult sündinud uuringud

Mida uurimus ütleb Uuringute vaatepunktist on rasvumine, mis on määratletud kui kehamassiindeks üle 30, seotud suurenenud rasedustüsistuste, sealhulgas raseduse katkemise ja korduva raseduse katkemise riskiga samuti suurema rasestumisriskiga. Uuringud viitavad ka sellele, et filmi isa poletava poja kohta langetamine võib vähendada rasvunud naiste raseduse katkemise ohtu isegi nende seas, kellel on varem raseduse katkemist olnud.

Paljudes uuringutes on osalenud naised, kellel on polütsüstiliste munasarjade sündroom PCOS - seisund, kus naistel on tõenäolisem ülekaal. Isegi selle naiste kohordi seas oli kaalulanguse kaalulanguse katkemine ja raseduse katkemise määrade vahel selge seos.

Keda ähvardab raseduse katkemine: põhjused ja riskitegurid. Raseduse kaotus

Nende ja muude tõendite tulemusena soovitab Ameerika sünnitusabi ja günekoloogide kolleegium ACOG praegu arstidel pakkuda toitumisnõustamist rasvunud naistele, kes plaanivad rasedust. Seos rasvumise ja raseduse katkemise vahel Kuigi ülekaalulisuse ja raseduse katkemise vahel on seos, on oluline meeles pidada, et enamikul ülekaalulistel naistel raseduse katkemist ei toimu.

Veelgi enam, nagu normaalkaalus naistel, jätkub ka raseduse katkemisega rasvunud naistel tavaliselt järgmine rasedus. Seose kõige tõenäolisem kaalulanguse katkemine on see, et rasvumine suurendab teiste raseduse kaotusega seotud tegurite riski.

Mõnel juhul ei tea te isegi, et teil oli raseduse katkemine ja see möödub lihtsalt nagu periood. Pöörduge oma arsti poole, kui teil tekib mõni neist sümptomitest 11 : Määrimine või verejooks tupest Tupest kaalulanguse katkemine koe- või verehüübed Valu alaseljas või kõhus Järsk kaalulangus Raseduse sümptomite, nagu iiveldus ja oksendamine, vähenemine Pidage meeles, et need sümptomid võivad ilmneda ka ilma raseduse katkemiseta. Nende sümptomite põhjuste tuvastamiseks viib teie arst läbi vajalikud uuringud, ultraheliuuringud ja vaagnauuringud. Mis on raseduse katkemise ravi?

Näiteks: Rasvumist seostatakse kõrge vererõhuga, mis võib preeklampsiat komplitseerida. Rasvumine võib muuta diabeedi juhtimise raskemaks, suurendades komplikatsioonide riski esimese 13 nädala jooksul. Rasvumine võib raskendada PCOS-i naiste rasket kaalulanguse katkemine, kellel on juba suurem raseduse katkemise oht.

kaalulanguse katkemine

Kaalu juhtimine raseduse ajal Kuigi eksperdid soovitavad kaalust alla võtta enne rasedust, ei saa te raseduse ajal alati kontrolli all hoida. Kui jääte rasedaks ootamatult või enne eesmärgi saavutamist, kohtuge oma sünnitusarstiga, et teha kindlaks raseduse tervislik kaalutõus.

Raseduse katkemine: märgid, ravi ja ennetamine

Kui teie KMI on 30 või rohkem, soovitab Meditsiiniinstituut IOM kogu raseduse ajal kaalust juurde võtta mitte rohkem kui 15—25 naela, teisel ja kaalulanguse katkemine trimestril kaalulanguse katkemine 0,5 naela nädalas.

Teie parim valik on teha raseduse ajal tihedat koostööd sünnitusabiarstiga, et oma kehakaalu hallata viisil, mis kaitseb teid ja teie last. Kaalu langetamine riski vähendamiseks Tervisliku kehakaalu saavutamine on parim viis raseduse katkemise ohu vähendamiseks.

kaalulanguse katkemine

Otsige professionaalset abi Kui olete rasvunud ja mõtlete lapsele, peaksite kõigepealt rääkima oma kaalulanguse katkemine, kes suudab teha täielikku füüsilist tegevust, sealhulgas testida teid insuliiniresistentsuse, PCOS-i ja kilpnäärme tasakaalustamatuse osas, mis võib samuti kaasa aidata viljakuse probleemidele.

Arst aitab teil soovitada kaalu langetamise parimat viisi ja võib isegi soovitada toitumisspetsialisti, kes aitab teil koostada ohutu kaalulangetuse kava.

kaalulanguse katkemine

Rõhutage tervislikumat eluviisi Lähenege kaalulangetamisele tervislikuma eluviisi vahendina, selle asemel, et oma jõupingutused kindlale kilole või kleidi suurusele kinnitada. Nii toimides saab kaalulangus algava ja lõppeva sündmuse asemel käimasoleva protsessi osaks.

kaalulanguse katkemine

Jah, tuleb üles ja alla, kuid nagu emadus ise, on siin ka siin-praegu aeglane ja püsiv. Öelge krahhidieetidele ei Vältige krahhidieete ja kiireid kaalulangetusprogramme, mis võivad takistada teie rasestumisvõimet, kahjustades munade kvaliteeti.

Sõna Verywellist Viimastel aastakümnetel on teadlased ülekaalulisuse ja raseduse katkemise vaheliste seoste uurimiseks palju uurinud ja tundub üsna selge, et kehakaal mängib võtmerolli. Kuid kas rasvumine iseenesest põhjust raseduse katkemine?

Aeglane ja tervislik kaalulangetamine on teie viljakuse ja teie üldise tervise jaoks parim. Vältige süüdistamise mängu Kui teil on ülekaal ja teil on raseduse katkemine, pidage vastu kiusatusele ennast süüdistada.

Eluolud on erinevad, kuid kui on võimalus kaalulanguse katkemine teemat mitte edasi lükata, kasutage seda ära. Seoses ülaltooduga tekib sageli küsimus, kas munade kvaliteeti on võimalik parandada. Ei, puuduvad tõhusad meetodid, mis võiksid munade kvaliteeti oluliselt mõjutada. On palju ebaefektiivseid, millel on suurepärane platseeboefekt ja mis koguvad pereeelarvest palju raha, kuid ma tõesti loodan, et te ei tee selliseid lollusi. Oluline on mitte suitsetada, mitte kuritarvitada alkoholi ega olla rasvunud.

Kahjuks võib raseduse katkemine juhtuda igaühega. Veelgi enam, ülekaal ei pruugi olla ainus põhjus, miks teil on rasestumisega probleeme.

  • 12 voimalust rasva poletamiseks
  • VARAJASE RASEDUSE AJAL KAALULANGUSE PõHJUSED - TERVIS -

Sõna Verywellist Raseduse kaotus võib juhtuda kaalulanguse katkemine põhjustel, mis on teie kontrolli alt väljas. Õige toe abil saate oma kehakaalu reguleerida, pöörata erilist tähelepanu dieedile ja füüsilisele koormusele ning otsida regulaarset sünnituseelset hooldust, et vähendada rasvumise tõttu raseduse katkemise ohtu.

kaalulanguse katkemine

Kaalulangus pole kunagi lihtne, kuid raske töö on seda väärt, kui hakkate end tugevamana, tervislikumalt ja energilisemalt tundma ning suurendate oma tõenäosust pere loomiseks.