Kaaluladude virnastajad

Tööks postikeskustes, raudteejaamades, lennujaamades pagasi vedamiseks, detailide ja pooltoodete tarnimiselt tsehhide vahel. Mugav töötamine Ergonoomiline töökoht kergendab tõstukijuhtide argipäeva ja suurendab tõhusust, sest võimaldab oluliselt kauem väsimata töötada.

 1. Hgh poletada rasva
 2. Kuidas eemaldada liigse rasva naost ja kaelast
 3. Sobivad ka pikkade koormate tõstmiseks Tõstekõrgus kuni 8 m BT Reflex F-sarja mitmesuunalised lükandmastiga tõstukid on varustatud vaadet mittevarjava masti ja ° juhtimisega.

Juhi mugavuse tagamiseks on saadaval mitmesugused ilmastikukaitsevõimalused. Lükandmastiga tõstukid sise- ja välitingimustes kasutamiseks Always included in the BT Reflex range Reach trucks from Toyota have been class-leading products with innovative features over the past 25 years.

Reach trucks

Unique tilting cab, transitional lift control, AC power, ° steering to name just a few. No matter what BT Reflex series you decide to go for, these are some of the features that is always included.

 • Laadur Kasutatud Tõstukid Rent Kahveltõstuk Virnastaja Laoriiulid Ramp
 • Ideaalne kuju kaalulangus spare ulevaateid
 • Poletage rasva sunnitusjargne
 • Vanity kaalulangus
 • Steve cooki kaalulangus
 • Tõstukid ja tõsteseadmed - Laomaailm

Transitional lift control The patented and unique transitional lift control system ensures completely smooth, shock-free lifting and lowering, even at maximum speed. Kõigi mudelite hooldus on äärmiselt kulutõhus, sest kaaluladude virnastajad on väikse hooldusnõudega ja hooldusvälbad pikad. Ettevõtted saavad laiast tootevalikust valida oma vajadustele sobiva tõstuki.

Olenevalt mudelist on masti kõrgus kuni umbes 14 meetrit ja kandevõime kuni 2,5 tonni. Siit leiate oma tõstuki Abisüsteemid Kõrgete riiulitega kitsastes ladudes on nähtavus ja ruum manööverdamiseks tihti piiratud.

Lükandmastiga virnastajad

Linde lükandmastiga virnastajad abistavad juhti vastavate näidikute ja abisüsteemidega. See muudab koormakäitluse turvalisemaks ja tõhusamaks. Näiteks abisüsteem Linde Curve Assist kohandab kurvides automaatselt kiirust. Koormakaalu ja tõstekõrguse näidikud annavad juhile vajalikku teavet, et koormaid turvaliselt ja kiirelt transportida ning virnastada.

Pumptõstukid Virnastajad

Turvalisust ja tõhusust suurendavad ka automatiseeritud tõsteliikumised, nagu lõppasendiamortisaator või kõrgusest sõltuv sõidukiirus. Selline varustus võimaldab Linde lükandmastiga virnastajatel ka piiratud ruumi- ja käitlustingimustega ladudes ohutult ja kiirelt manööverdada.

Parem nähtavus tagab suurema turvalisuse Kahveltõstukitega ohutult töötamise põhieelduseks on koormate ja ümbruse piiramatu nähtavus.

Selle tagamiseks ka kitsastes ruumioludes on Linde konstrueerinud lükandmastiga virnastajad optimeeritud vaatega ning varustanud vastavate abivahenditega. Näiteks on seeria R14 — R17 X tõstukite uue mastikontseptsiooniga õnnestunud vaatevälja suurendada kaks korda.

Kui töö eeldab töötamist väljas või on tegemist suuremate raskustega, siis selleks sobivad sisepõlemismootoriga tõstukid. Neid kasutatakse enamasti töötamiseks kaaluladude virnastajad heitgaaside mürgisuse tõttu ning enamasti on tegemist neljarattaliste tõstukitega.

Elektrilised virnastajad

Suurema kaalukategooria tõstukid võivad olla aga ka topeltesiratastega, et säilitada stabiilsus raske koorma puhul. Populaarsemate diiseltõstukite tõstevõime jääb vahemikku kahest kaheksa tonnini, gaasitõstukid jõuavad kaaluladude virnastajad kahest nelja ja poole tonnini. Lisaks pakuvad mõned firmad ka tonnise tõstevõimega diiseltõstukeid, aga see on pigem erand. Võrreldes elektritõstukiga on sisepõlemismootoriga tõstukid odavamad, seetõttu kasutavad paljud firmad neid ka siseruumides elektritõstuki asemel.

See on rangelt mittesoovitav. Äärmisel juhul, kui tegemist on väga hea ventilatsiooni või suure avara ruumiga, võib kasutada gaasitõstukit, kindlasti mitte aga diislit, mis mõeldud ikkagi välitöödeks. Lisaks traditsioonilistele kahveltõstukitele saab laos kasutada ka erinevaid nn.

 • Lükandmastiga virnastajad | Willenbrock Baltic
 • Hiit igapaevase kaalulangus
 • Slim maha mu talje
 • Kaalulangus 40-aastane mees
 • Kaalulangus west bend wi