Kulm kaalulanguskamber. Keha külmutamine on asi ja siin on see, mida ta tunneb

Kui otsustasin protseduuri koha lõpuks, läksin 3-le seansile st. Ja kui online-ülevaated on kaalukad, näivad NextHealth'i kliendid oma krioteraapiaga väga rahul. Süsivesikute tarbimise kiirus on 15 korda suurem! Muud uuringud toetavad ka mõtet, et krüoteraapia toimib kõige paremini, kui seda kombineeritakse teiste kaalulangetuse strateegiatega - näiteks treeninguga. Sa võid põletada paar sada kalorit, kuid sellest ei piisa, et seda kasutada kaalukaotustööriistana. Läksin 10 protseduuri ära ja rasvapõletuse osas polnud mõistust, kõik sihvaka kuju lubaduste vaimuga seotud mõjud on kaugele jõutud.

Hästi testitud: krüoteraapia Krüoteraapia tehakse meditsiinilise kasu saamiseks keha eksponeerimisega äärmuslike külmadega. Populaarne kogu keha krüoteraapia meetod seisab teil kambris, mis katab kõik kehaosad, välja arvatud pea.

Mis on krüoteraapia kehakaalu langetamiseks

Kambri õhk väheneb temperatuurini ° F kuni ° F kuni 5 minutit. Krüoteraapia on muutunud populaarseks tänu oma võimele ravida selliseid valulikke ja kroonilisi haigusi nagu migreen ja reumatoidartriit.

kulm kaalulanguskamber sota kaalulanguse ulevaated

Ja arvatakse, et see on ka võimalik kaalulangusravi. Kuid kas kaalulanguse krüoteraapias on tõepoolest mingit teadust taga?

kulm kaalulanguskamber zumba 3 korda nadalas kaalulangus

Lühike vastus on ilmselt mitte. Arutleme krüoteraapia väidetava kasu üle kaalukaotuse osas, kas võite oodata mingeid kõrvaltoimeid ja kuidas kulm kaalulanguskamber CoolSculptingi vastu võitleb. Kulm kaalulanguskamber väidetavad eelised kehakaalu langetamiseks Krüoteraapia aluseks on teooria, et see külmutab kogu keha rasvarakke ja tapab need ära.

Haiglaravi pikkus maovähendusoperatsiooni puhul

See põhjustab teie kulm kaalulanguskamber kehast välja filtreerimist ja eemaldamist jäädavalt rasvkoe piirkondadest. Ajakirjas Journal of Clinical Investigation tehtud Selle põhjuseks on asjaolu, et teie kehas kulm kaalulanguskamber aine, mida nimetatakse pruuniks rasvkoeks BATpõletab rasva ja aitab energiat toota, kui teie keha puutub kokku külmaga.

Siin tulevad abi spetsialistid iluravi valdkonnas. Mis on "külmaravi"? Krüoteraapia — külmaravi, "krüo" -külm. Tagajärjed "šokk" võib nimetada suurenenud metabolismi, puhastamine veresooned ja kiirenev vereringe, lihaste toonust, tugevdavad närvisüsteemi. Veel on meie kauged esivanemad võtsid jäine vann, püüdes seeläbi pikendada oma noorust.

See viitab sellele, et kehal võivad olla külma temperatuuri tõttu rasva vähendamise mehhanismid. Uuring algas 4-kuulise perioodi lõpuks temperatuuril 75 ° F 23,9 ° C temperatuurini 66,2 ° F 19 ° C ja uuesti temperatuurini 81 ° F 27,2 ° C. Teadlased leidsid, et kokkupuude järk-järgult jahedama, siis soojema temperatuuriga võib muuta teie PVT nendele temperatuurimuutustele reageerivamaks ja aidata teie kehal paremini glükoosi töödelda.

Kuidas kaalus alla võtta ja keha effektiivsemalt tööle saada? Üksikasjad Peamine kategooria: Artiklid Klikke: Ülekaal ja liigne süsivesikutest sõltumine on laialt levinud probleemid. Kaal on oluline ka sportlastele. Ratturina teab iga üks kuidas paar lisakilo su tulemust mõjutab. Siin artikls saad teada kolmest peamisest metabolisimi aktiviseerimise ja effektiivsuse tõstmise tugisambast, mis ei nõua sinult rahalist panust.

See pole tingimata seotud kaalukaotusega. Kuid suurenenud suhkru metabolism aitab aja jooksul kaalust alla võtta, aidates kehal paremini seedida suhkruid, mis võivad muidu keharasvaks muutuda.

  • Krüomassaaž Mitte vähem populaarne teenus on krüomassaaž kehakaalu langetamiseks.
  • Krüoteraapia külmaga: kaalulanguse eksperdid on skeptilised
  • Cryotherapy - külm ilu
  • Taielik toitumise rasva poleti
  • Soo uhte sooki paevas kaalulangus

Muud uuringud toetavad ka mõtet, et krüoteraapia toimib kõige paremini, kui seda kombineeritakse teiste kaalulangetuse strateegiatega - näiteks treeninguga.

Teadlased leidsid, et krüoteraapia aitas kehal treeningutest kiiremini taastuda ja vähendas reaktiivsete hapnikuliikide ROS mõju, mis võivad aja jooksul põhjustada põletikku ja kaalutõusu.

kulm kaalulanguskamber parimate kaalulanguse segisti retseptid

See tähendab, et krüoteraapia võimaldab kiirema taastumisaja tõttu treenida sagedamini ning kogeda vähem stressi ja kehakaalu suurenemise negatiivseid mõjusid. Ja siin on veel mõned hiljutised olulisemad kaalulanguse krüoteraapia uuringud: Briti ajakirjas Sports Medicine tehtud See tõi kaasa kehamassi üldise kaotuse, eriti vöökoha ümber, keskmiselt 3 protsenti.

  • Cryotherapy - külm ilu Eelised Külma ravi võib olla vähem efektiivne kui soojaravi.
  • Keha külmutamine on asi ja siin on see, mida ta tunneb - Teostada
  • Sidrunhape pulbrina kaalulangus
  • Kaalulanguse palve usku
  • Kas kerge kaalude poletamine poleb rasva

Krüoteraapia kehakaalu kaotamise kõrvaltoimete jaoks On leitud, et krüoteraapial on mõned kõrvaltoimed, mida võiksite kaaluda enne, kui proovite seda kaalulanguse nimel proovida. Närvide kulm kaalulanguskamber Äärmiselt külm nahk võib põhjustada mitmeid närvidega seotud kõrvaltoimeid, sealhulgas: tuimus punetus nahaärritus Need on tavaliselt ajutised ja kestavad vaid mõni tund pärast protseduuri.

Pöörduge arsti poole, kui nad pole enam kui 24 tunni pärast ära läinud.

kulm kaalulanguskamber puhastage ja vajutage rasva poletamist

Pikaajaline kasutamine Ärge tehke krüoteraapiat kauem kui arst soovitab, kuna pikaajaline külma käes viibimine võib põhjustada püsivaid närvikahjustusi või nahakoe surma nekroos. Kogu keha krüoteraapiat, mis toimub temperatuuril madalamal temperatuuril, ei tohiks kunagi teha kauem kui 5 minutit korraga ning selle läbiviimist peaks juhendama koolitatud pakkuja.

Krüoteraapia väidetavad eelised kehakaalu langetamiseks

Kui proovite kodus krüoteraapiat jääpaki või jääga täidetud vanniga, katke jääpakk sügavkülmikupõletuste vältimiseks rätikuga. Ja ärge tehke jäävanni kauem kui 20 minutit. Diabeedi tüsistused Ärge tehke krüoteraapiat, kui teil on diabeet või sarnased seisundid, mis on teie närve kahjustanud.