Rasvaskaotus 5/3/1

Kulturistide lihaste värbamise näitaja on tõenäoliselt keskmise inimese omale lähemal, kuna rõhutatakse hüpertroofiat, mitte tugevust ja jõudu. Kõigi lihaste, rindkere ja abs manustatakse lihastele ja vasikatele. See viib kiiresti lisajõu ja hüpertroofiani ning annab lihaskonnale hoopis teistsuguse stiimuli, kui olete tõenäoliselt harjunud. See muudab töölt 1 altpoolt toimuvat langetatavat redelit - alustades väikeste kordustega ja ronides ülespoole. Tehke komplekt napsu, puhake 3 minutit, tehke komplekt nagistamist, puhake 3 minutit, vaheldumisi edasi-tagasi. Nädal nr 1: 5X6.

Kuidas see töötab

Pärast programmi lõpetamist Olümpiatõstukid pakuvad palju eeliseid igasugustele sportlastele, isegi kulturistidele. Olümpiatõsted pole mitte ainult sportlikud sündmused iseenesest, vaid nende ainulaadsed jõudlusomadused suurendavad seda tugevust, jõudu ja suurust, mis on igapäevasesse ellu vahetult üle kantav.

  1. 24h rasvapoleti ulevaade
  2.  - Так назвал ее Танкадо.

Rasvaskaotus 5/3/1 regulaarsed kulturismi- ja jõutreeninguprogrammid suurendavad lihaste ristlõikepinda ja piiravad jõudu, puudub neil tavaliselt tugev kiiruskomponent ja seega ei avalda need jõule sama mõju kui o-liftid. Mis on jõud ja kuidas see on sportlastele oluline Võimsus on lihtsalt jõu x kiirus ja on sportlastele ilmselgelt oluline, kuna enamikus sportlikes sündmustes domineerib kiirus.

Kui olete sportlane, piirab teie jõudlust tõenäoliselt mitte see, kui palju jõudu saate rakendada, vaid pigem see, kui kiiresti saate seda jõudu oma spordiala liigutustes rakendada.

Atleetvõimlemine

Jõutõstmine on tõesti ainus spordiala, kus mõõdetakse maksimaalset jõudu. Selle põhjuseks on asjaolu, et sportlikud liigutused toimuvad liiga kiiresti, rasvaskaotus 5/3/1 maksimaalset jõudu rakendada, ehkki võite olla võimeline kuu suruma ja kuu kükitama, kui te ei suuda seda jõudu kiiresti rakendada, läheb suur protsent teie jõude raisku.

Kui keskendute osa oma toaajast ajast meetoditele, mis mitte ainult ei rasvaskaotus 5/3/1 jõudu ja jõudu, vaid ka jõu arendamise kiirust, saate seda paremini saavutada ja tulemuseks on see, et teie liikumised mänguväljal saavutatakse palju suurema jõuga. Jõutõstmiseks on olümpiatõstukite kiirendav olemus selleks otstarbeks sobiv ja rasvaskaotus 5/3/1 mõelge ainult seetõttu, et olete kulturist, et ka teie pole sellest treenimisstiilist kasu.

Paigutage käed kergelt põrandale ja paustage kaks sekundit, seejärel tõuske põrand põrandalt võimsalt, koputades oma käed koos õhuliinidega. Kahe-sekundiline paus eemaldab igasuguse tagasilöögi efekti, mis aitab teil suurema tugevuse tekitada sügavas koorimisasendis.

Võimsuse suurendamisel on palju eeliseid ka kulturistidele. See on üks hea põhjus, miks kulturistid lisavad o-lifte, kuid rasvaskaotus 5/3/1 üks võimalus on suurendada lihaste värbamisvõimet närvistimulatsiooni abil - see on piirkond, mida tüüpilistes kulturismi programmides kindlasti ei arvestata.

15 nädalat ülivõimsust - Atleetvõimlemine

Kulturistide lihaste värbamise näitaja on tõenäoliselt keskmise inimese omale lähemal, kuna rõhutatakse hüpertroofiat, rasvaskaotus 5/3/1 tugevust ja jõudu. See tähendab, et isegi kui treenite rasket, rasket ja järjekindlat treeningut, võite tõenäoliselt kaotada märkimisväärse osa oma potentsiaalsest kasvust, mis on tingitud võimetusest kasutada suurt osa oma lihaskiududest või seda värvata.

Kaasa rasvaskaotus 5/3/1 jõupõhised treeningud, nagu olümpiatõsted, mis rõhutavad tugevalt kiirust ja tugevust jõu-kiirusparandavad närvide sünkroniseerimist ja lihaste värbamist, mis võimaldab teil rasvaskaotus 5/3/1 kasutada teie lihaseid.

See viib kiiresti lisajõu ja hüpertroofiani ning annab lihaskonnale hoopis teistsuguse stiimuli, kui olete tõenäoliselt harjunud.

Järgmised treeningud rõhutavad olümpiatõmbamisliigutusi jõud puhas ja haaravadkuid on loodud ka selleks, et keskenduda alakeha hüpertroofiale ja jõule traditsioonilisemas kulturismi jaotuses.

Treeningud on tõesti üsna mitmekülgsed, lõbusad ja pakuvad laia valikut uusi ja väljakutseid pakkuvaid harjutusi. Programmi alustamiseks on vaja vaid oskust täita pool-korralik võimsuspuhastus ja toitehaaramine. Programm kasutab olümpiatõstukite "jõu" versioone, mis tähendavad latti püüdmisel lihtsalt, et põlved oleksid rasvaskaotus 5/3/1 kükitavas asendis ¼ kükitavas asendis.

Liftide täispika versiooni valdamine võtab palju rohkem pühendumust ja harjutamist ning jõuversioonid pakuvad kõiki eeliseid lihaste värbamisest ja jõu tootmisest.

Kuigi programm suurendab kindlasti teie jõudu ja võimaldab teil seadistada isiklikke bestsentsi sellistes harjutustes nagu puhas, kahmamine, kükitamine, tõstejõud ja isegi vertikaalne hüpe, paneb teil tõenäoliselt ka märkimisväärne hulk hüpertroofiat, eriti ülemises osas selg, püstikud ja tagaküljed.

Programm Programm on üles seatud 2 treeningut nädalas. Ülakeha treeninguid saab lisada vastavalt soovile ja vajadusele.

Hea viis jaotuse struktureerimiseks võiks olla järgmine: 1. Programmil on 5 eraldi faasi.

Iga etapp on 3 nädalat pikk ja 2 treeningut A ja B nädalas. Faas 1 Treening A A1. Reie keskosa haaramine Hangilt Püstiasendist kasta latt kiiresti reie keskpaigani ja plahvatada üles. Pärast seda, kui teie kergem soojendus on seadnud kaalu suurenemise esimese kahe komplekti jaoks ja hoidke siis raskust konstantsena. Nädal nr 1: 5x5 Nädal nr 3: 4X4 A2. Tõmmake plokkide või rackide põlve kõrguselt Kasutage raskust, mis võimaldab teil tõmmata kaalulanguse vesi paastumine 21 paeva rindkere ülemisele tasemele, mis on natuke raskem kui tükkide jaoks.