Slimming esemed,

Palun kirjuta meile enne lahkumist mis tahes negatiivset tagasisidet või avada mis tahes vaidlus kohapeal. Ilu seadmed koju või salong kasutada. Joonis kaart electrotherapeutic akupunktuuri punktid : Tagasiside : 1.

Palun jätke positiivset tagasisidet ja 5 tähte, kui sa oled rahul meie üksused ja teenuseid.

Seonduvad tooted

Kui teil on mingeid probleeme meie kaubad või teenused, palun võtke meiega ühendust enne seda, kui jätate negatiivse tagasiside. Me teeme oma parima, et lahendada kõik probleemid ja annab teile parim klienditeenindus.

toit metabolismi kiirendamiseks ja rasva poletamiseks

Pakendi Suurus: 1cm x 1cm x 1cm 0. Juhul, range kohandatud load teeb tarneaeg natuke pikem, palun olla kannatlik. Me ei vastuta võimalike õnnetuste ja viivituste või muude küsimuste kohta, mis on eest vastutab shipping service.

ultraheli rasva eemaldamiseks

Maksmine : 1. Enne tellimuse esitamist, palun kinnitage, hind ja muud üksikasjad koos meiega.

Me võtame muud makseviisi. Muu makseviisi, pls võtke meiega ühendust.

mida naeb valja naela kaalulangus

Positiivsete ioonide viib läbi puhastuse funktsioon Kõige mustuse, õli ja kosmeetika jääk on negatiivseid ioone, nii et positiivseid ioone massaaži pea saab imeda jääk läbi, nii et puhastada naha sügavalt. Negatiivseid ioone, mis viib toitumine Daily care tooted "toitumine enamasti ainult saada, et epidermise kiht, 6 in 1 ilu masin on negatiivseid ioone saab kombineerida naharakud" positiivsed ioonid, et saada toitumisalast nahka, et slimming esemed sügav toitainete mõju.

Märkus: Ärge kasutage seda seadet siis, kui olete leidnud toite juhe ja vooluadapter on kuum, kahju, või toiteplokk paindlikumaks.

Hoidke seade eemal vee või niiskuse koht. Kui te ei kasuta seadet, pange lõigata võimu.

Seotud tooted

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Patsiendid, rasedad naised ja südame patsient ei saa kasutada seda seadet. Iga üks on pakitud eraldi suletud kilekotti, siis on see väga hea edasimüügiks, liiga.

piperiini kaalulangus

Kõik meie esemed pakub toetust ja tagastamisel mis tahes põhjusel, millega te ei ole rahul ,siis saad tagasi toote meile uus tingimus, eksporditoetuse või vahetada. Me pööran kõik oma raha välja arvatud laevandus slimming esemed käitlemise tasu pärast oleme saanud tagasi oma elemendid.

Te peate maksma laevandus tasu mailing tagasi maatükk, liiga.

RF sageduse funktsioon : metallist ühendust juhtiv otsa saab saata läbi raadio laine 6 miljonit vibratsiooni sekundis. Soojusenergia saadakse KHz kõrge impulsi sagedus väheneb kollageeni ja saavutab mõju karmistamine nahaparandades kortsude teket ja vähendada kaalu pideva regeneratsiooni ja rekombinatsiooni, kui aeg slimming esemed. LED funktsioon: Punane valgus withnm laine pikkus omadused kõrge puhtusega, tugev valgusallikas ja ühtne energia tihedus, mis on oluline mõju naha hooldamise ja tervise ravi. Punane valgus võib suurendada elujõudu rakkude, edendavad rakkude' ainevahetust, muudab naha pressiteade suur summa, o, kollageeni ja kiuline kude ise täidis. Lai kohaldatavus erinevaid naha, punane valgus võib edendada vereringet ja taastada kollageeni nii, et hoida teie naha siledamaks, parandab naha kuivust ja mikroelementide ja leevendada juuste väljalangemine, folliikuleid kahju ja alopeetsia.