Slimming silt

Mineraalainete, eriti magneesiumi suur sisaldus mõjub hästi lihaste ja naha toonusele. Maski koostises olev kakao sisaldab vananemist aeglustavaid antioksüdante. Antioksüdandid kaitsevad nahka molekulaartasandil halbade ilmastikumõjude eest, vähendades vabade radikaalide kahjustavat toimet. Kasutamine: segada vajalik kogus vetikapulbrit u g sooja veega ml kuni saadakse ühtlane mass. Lisaks sellele, kui klient tellib, saame soovi korral teha kinnitusnäidiseid. Vetikasegus on suur kogus mineraalaineid, joodi, alginaate ja antioksüdante.

kaalulangus tervislik raputus kaalulangus valtida sudameatakk

Koostis Isesoojenev rasva põletav mask vähendab tselluliiti ja rasvarakkude liigset mahtu. Vetikasegu koostisse kuuluvad kakao, magneesium slimming silt rohelise tee ekstrakt parandavad verevarustust ja stimuleerivad ainevahetust.

Rasvarakkude mahu vähenedes muutub keha sihvakaks ja sitkeks. Vetikasegus on suur kogus mineraalaineid, joodi, alginaate ja antioksüdante.

parimad rasva poletavad mutrid kaalulangus parast deksametasooni

Vetikamaskile on lisatud rohelist teed, mis stimuleerib verevarustust, viib kehast välja liigse vedeliku ja soodustab rasvade ainevahetust. Vetikate ja rohelise tee koosmõju on tselluliiti vähendav, tugeva neutraliseeriva toimega ja mõjutab organismi ainevahetusprotsesse. Mineraalainete, eriti magneesiumi suur sisaldus mõjub hästi lihaste ja naha toonusele.

Saada sõbrale

Maski koostises olev kakao sisaldab vananemist aeglustavaid antioksüdante. Antioksüdandid kaitsevad nahka molekulaartasandil halbade ilmastikumõjude eest, vähendades vabade radikaalide kahjustavat toimet.

tasuta lobus kaalulangus diagramm seljavalu valu rasva kadu

Kasutamine: segada vajalik kogus vetikapulbrit u g sooja veega ml kuni saadakse ühtlane mass. Seejärel kanda saadud mass eelnevalt puhastatud probleemsele kehaosale, katta kile ja termotekiga.

  • Otsing - Silt - Slimming
  • Minu kaalu pildid

Protseduur kestab keskmiselt 30 minutit. Pärast protseduuri pesta mask duši all maha.

  • Salendav šokolaadimask (SLIMMING HOT CHOCOLATE MASK) - GMT Beauty e-pood
  • Slimming Sleeves | TERVISEpäike
  • Kuidas vahendada keha rasva kiiresti