Slimming talje

Palun vaadake vasakule pilt täpsemat teavet ja võimaldab veidi ebatäpsuse tõttu küljest mõõta. Kui teie ostu kaitsmise aeg hakkab otsa saama, palun võtke meiega ühendust esimesena ,siis me saame aidata teil seda pikendada. Kui sul on veel küsimusi tasumise kohta, võtke meiega ühendust.

Rasedate puuvilla Fitness Kõht Talje tugivöö Body Slimming Intimates vöö

Palun tasuda 3 päeva jooksul tellimuse, kui võimalik. VEDU : 1.

slimming talje

Koostamise Aeg : meil on vaja 35 tööpäeva jooksul valmistada oma, et vastavalt meie numberotellimused iga päev. Palun kontrollige oma aadressi, kui sa kirjutada aliexpress,kui soovite muuta enne me laeva neid välja,pange palun tähele, meie uaadress.

slimming talje

Kui teie riigis loendis pole, võtke meiega ühendust, me aitame sul vähendada merevedude kulusid. Märkus: kõik kiiresti, et või teil on vaja ühendada saatmist, palun võtke meiega ühendust, et muuta shipping viisil Väljendada, leiame parima lahenduse, et päästa oma hind.

Me aitame teil deklareeritud punkt, kellel on madal väärtus. Me püüame oma parima, et rahuldada kõiki meie kliente.

AllsBest.news

Kui mingil põhjusel te ei ole rahul, siis võib tagasi toote meile alusel algne seisukorras 7 päeva jooksul kättesaamisest tagastada või vahetada. Enne tagasi toote, palun võtke meiega ühendust üksikasjalikud tagasi vahetada juhendamine. Tagastame teile pärast tagasi teemad.

slimming talje

Ostja maksab transpordi maksumus tagastamise esemed. Deponeerimine on parim turvaline maksmine teie jaoks.

Kopeerida brauseri avamiseks 4. Kui sul on veel küsimusi tasumise kohta, võtke meiega ühendust.

Umbrella-store.news

Saadame punkte päeva jooksul, kui süsteem kinnitab ostjad makse. Maksame ostjad, kui ostjad tagastab kirjed 15 päeva jooksul ostjaid saamist esemed mis tahes põhjusel.

Aga ostjad peaksid kandma tagasi laevandus kauba-ja veenduge, et esemed tagastatakse, on nende algne tingimusi. Kirjed veetakse poolt Brand-Factory.

slimming talje

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja muude tegurite, see võib aega võtta kuni 60 tööpäeva. Kui soovite, et saada punkt kiiremini, palun võtke meiega ühendust, et maksta täiendavaid kaubavedu, saame pakkuda teile järgmisi kiirem ja odavam shipping viisil: DHL, EMS, Fedex. Kaudu need viisid, saad punkt jooksul umbes tööpäeva jooksul.

slimming talje