Ultraheli salendav, Salendavad kehahooldused – Tsikiita Ilustuudio

Protseduur võimaldab teil täielikult unustada väsimuse, leevendab füüsilist ja emotsionaalset stressi, aitab lõõgastuda ja puhata. Tulemus: Nahk pinguldub, siluett näeb välja ilus ja trimmis.

rasva kaotus naitas pdf-i mida teie keha rasva poletada

Tööpõhimõte 1. Bipolaarne rf, tripolaarne RF, 8-polaarne RF-lahustage rasvasus, tehke lümfidrenaaži, pingutage nahka, suurendage naha elastsust. RF-kavitatsioonivaakum ultraheli salendav masin võtab kõige kaasaegsemaid raadiosidetehnikaid ja energiat, tungides otse sügavale paiknevasse tselluliiti.

taielik toitumise rasva poleti satchin panda kaalulangus

Suunatud orienteeritud raadiosagedusliku väljundiga muudab see rasvarakud kiireks aktiivseks olekuks, tekitab ultraheli salendav, kõrgem temperatuur. Higi näärme, maksavorsti ringluse ja lümfi kaudu eemaldage kehast üleliigne rasvasus ja toksiinid, nii et saavutate tselluliidi lahustumise efekti.

kaalulangus maaratleda parim viis kohu rasva eemaldamiseks

RF-kavitatsioonivaakum ultraheli salendav masin kasutab tugevat ultrahelipead 40 Hz ultraheli tulistamiseks, pärast kehasse sisenemist tekitavad rasvarakud võimsa lõhenemise efekti ja rasvarakkude hõõrdumise, kurnavad tõhusalt soojusenergiat, ammutavad rakke vett, lasevad rasvarakkudel kahaneda.

Veelgi enam, kui ultraheli vibreerib, tekitab see rakkudes vägevat lööki, rasvarakke on vähem, seega saavutage rasva eemaldamine.

tervislik kaalulangus hommikusook munadega kuidas poletada rasva ja ehitada abs

Vakuum Ime ultraheli salendav rasv suunatuks liikumiseks, vaakumfunktsioon võib kollageeni lagundada ja lisada nahale, et nahk oleks libedam ja õrnem.