Kaalulangus ketogeenne

Epilepsiat põdevate laste puhul, kellel on kasutatud ketogeenset dieeti, on kõrvalmõjudena täheldatud kaalulangust, kõhukinnisust, kõhulahtisust ning südamepööritust. Dieet ei välista munakollast, kuna see on rikas tervislike rasvade ja valkude poolest. Tehke aju rohkem keskendunud Ketoos toodab ketoonühendeid, mis võivad olla energiaallikaks, mis on ajule vastupidavam kui glükoos. Madala kalorsusega juustuburger. Positiivse poole pealt kaovad need aga juba mõne päeva möödudes, mil keha on harjunud ning asenduvad suurenenud energia ja keskendumisvõimega.

kaalulangus ketogeenne

Seda nimetatakse ketogeenseks dieediks, mille eesmärk on indutseerida ketoos, ainevahetusprotsess, milles me kasutame rasva energia saamiseks organismi eelistatud allika, suhkru asemel. Madala kalorsusega, kõrge rasvasisaldusega dieedi toonid, kellel on rohkem energiat, madalama söögiisu ja päris vahetu kaalulangus - kõik pekonile, raskele koorele ja võile langedes.

Ketogeeniline dieet

Aga kui ma esimest korda kuulsin, et järgmine kaalulangus "trend" oli ketogeenne toitumine, naersin ma valjusti. Ma olin üks aasta tagasi öeldud.

kaalulangus ketogeenne

Selle põhjuseks on see, et minu sissejuhatus selle näiliselt uue plaaniga oli haiglas töötanud, kus ketogeenset dieeti kasutati spetsiaalselt krambihäiretega lastel meditsiinilise toitumisravina, kelle jaoks ravimid ei olnud enam tõhusad. Teisisõnu: seda kasutati absoluutse viimase abinõuna peredele, kes tundsid neuroloogilise haiguse tõttu muidu lootusetuid ja range meditsiinilise järelevalve all.

Kas Keto muna töötab kiiresti kehakaalu langetamiseks?

Tõepoolest, on palju uuringuid ketogeense toitumise toetamiseks kaalulangus ketogeenne laastavate neuroloogiliste seisundite ravis. Aga kas see võib tõesti aidata Joe või Joanne keskmist kaalust alla võtta? Jah, teoreetiliselt - eriti eriti madala kalorsusega versioonid.

Energy Kickstarts/Ketone Diet Amazon Best Sellers Review - MUST WATCH!! Keto Pills for Weight Los..

Kuid kas see sobib pikaajaliseks, jätkusuutlikuks kaalulanguseks ja tervise parandamiseks? Žürii on sellest veel välja. Kuna meie kehad kasutavad energia saamiseks eelistatult süsivesikuid, tähendab nende lõikamine seda, et me peame elundite toimimiseks midagi muud kasutama. Seejärel pöörduvad meie kehad meie lihastesse ladustatud glükoosile kütuse glükogeenina.

Millised on ketogeense toitumise eelised?

Mis veel juhtub, kui me lihaste glükogeeni murdame? Me kaotame vee kaalu! Meie lihased hoiavad iga grammi glükogeeni kohta umbes 3 grammi vett, mis tähendab, et saame kohe kaotada kaalu, kui kütuse glükogeeni kauplustesse jõuame. Sellepärast keegi, kes kaotab kaalu "vaid ühe nädala jooksul!

Veelgi enam, uuringutel, mis on uurinud ketogeense dieedi efektiivsust kehakaalu langetamisel, on mõned küsitavad sarnasused.

Saavuta supervorm: Just see uus dieet aitab kõige kiiremini rasvu põletada

Esiteks kasutavad nad keto-dieeti koos äärmiselt madala kalorsusega kavaga alla päeva päevas! Teiseks seavad nad kõik kaalulangus ketogeenne alla pikaajaline mõju teie südamele süüa peamiselt küllastunud rasva, rääkimata sellest, kui raske ja igav kaalulangus ketogeenne süüa peamiselt kookosõli ja võid kuu lõpuni.

Ketoosi oht, kui seda ei tehta hoolikalt Ketogeenset dieeti, mis kasutab kehas ketoosi seisundit, on hiljuti kuumalt arutatud kui üks võimalus kaalust alla võtta. Kas olete seda kunagi kuulnud? Või olete huvitatud selle proovimisest? Enne kavatsuste jätkamist peaksite kõigepealt teada, milline ketoos on, kui olete ketogeense dieedi juures.

Keto dieet on häbiväärne Miks on sotsiaalmeedia kogu aja vältel kõigega lõhkenud? Noh, enamik meist sööb liiga palju süsivesikuid.

Navigeerimismenüü

Umbes kaalulangus ketogeenne meie kaloritest peaksid pärinema süsivesikutest, vastavalt USDA toitumissuunistele ameeriklastele. See on umbes grammi päevas kalorsusega dieedi puhul. Kaalulangus ketogeenne kaalute kõiki teraviljapõhiseid toiduaineid ja suhkru lisandeid, on lihtne süüa palju rohkem kui soovitatud kogus. Vastupidiselt sellele, mida sotsiaalmeedia suhted oleksid uskunud, pole palju kaalulangus ketogeenne, et see parandaks sportlikku tegevust. Keto leidis ka USA- s ja Maailmaaruandes parimate dieetide nimekirjas surnud viimase alla ühe rõõm-stealeriga, terve 30 dieetiga.

Kirjuta esimene kommentaar

Ekspertide kogu häiris pikaajaliste tulemuste, raskesti jälgitavate raviskeemide ja võimalike terviseriskide uurimise puudumist. Teadus lihtsalt ei toeta arusaama, et keto toitumine hoiab pikemas perspektiivis kaalu, erinevalt Vahemere stiilis tõestatavatest plaanidest.

kaalulangus ketogeenne

Ketogeenne söömine võib tegelikult suurendada teie neeru- ja maksaprobleemide ning osteoporoosi riski. Miks on Keto dieet tõenäoliselt sinu taga Kuna süsinikuga täidetud toidud sisaldavad suurimat kogust vett ja kiudaineid, on oluline kaaluda nii otseseid kõrvaltoimeid kõhukinnisus kui ka tulevasi suurenenud risk GI vähktõve tekkeks ja vähenenud immuunfunktsiooni.

Foto: Shutterstock Shutterstock Teadlased on leidnud, et see võrdlemisi tundmatu dieet vähendab kehas põletikku ning mõjub positiivselt ajule, aidates potentsiaalselt rabanduse riski ja kroonilisi valusid vähendada. Samuti on uuringud näidanud, et see sobib ka diabeetikutele. Madala kalorsusega toitumisplaan võib kõlada kui Atkinsi või Paleo dieedid, kuid keto dieet nagu seda ka tuntakse keskendub kasulikele rasvadele, mõõdukas koguses valgule ja minimaalses koguses süsivesikutele. Ekspertide sõnul sobib see inimestele, kes soovivad kaalu kaotada, kaalulangus ketogeenne kellel on raskusi suhkruisu taltsutamisega. Väidetavalt võib see muuta sinu keha justkui rasvapõletusmasinaks.

Peale kõhukinnisuse, crabbinesse ja teiste jaoks raskete plaanide tegemise teiega võib keto põhjustada ka muid terviseprobleeme. Kuna uuringud ei ole veel osalejaid rohkem kui aasta järginud, on raske öelda kindlalt, et ka muid probleeme nagu LDL-i halva kolesterooli sisalduse suurenemine ei teki.

kaalulangus ketogeenne

Kuid tõeline põhjus, miks keto plaanid ebaõnnestuvad, on see, et nad ei ole pikemas perspektiivis jätkusuutlikud. Pühad, puhkused, tööfunktsioonid … tõenäoliselt on vähemalt üks stsenaarium, kus leiad end süüa kõrgema süsiniku toiduga. Samad põhjused, miks me näeme kohe kehakaalu langust süsinikdioksiidiga piiratud dieedil, on sama põhjus, miks me näeme kohest kaalutõusu pärast näiliselt kahjutu võileiva lisamist segusse: Vee kaal naaseb kohe glükogeeni säilitamisega.

Press Ketogeense dieedi ohud 28 Sep Ketogeense dieedi vastu tekkis suurenenud huvi 90ndatel USAs ning nüüd on huvi tõusnud ka Euroopas. Sageli kasutatakse seda just lastest epileptikute puhul, et vähendada epilepsiahooge keskmiselt poole võrra. Ketogeenne dieet on rasvarikas ning sisaldab vähe süsivesikuid. Epilepsiat põdevate laste puhul, kellel on kasutatud ketogeenset dieeti, on kõrvalmõjudena täheldatud kaalulangust, kõhukinnisust, kõhulahtisust ning südamepööritust.

Alumine rida Igasugune toitumine, mis on sama äärmuslik kui keto - sellesse punkti, kus seda sageli rakendatakse terve meditsiinipersonali järelevalve all, ei muuda igapäevaelus. Ja kui see tagasilöögi korral nagu alatisiis häbi ja ebapiisavustunne tabas meid veelgi raskemini, kui me paneme nii palju tööd.

kaalulangus ketogeenne

Ainuüksi sel viimasel põhjusel ei soovita keto-dieeti. See võib olla nii lausa heidutav, kui me "vagunist maha kukkume", et tundub täiesti mõttetu süüa tervislikumat üldse.

kaalulangus ketogeenne

Keto dieedid tuginevad äärmuslikule tehnikale, et ajutiselt liigutada mõningaid kiloid ja kõrvaldab põhimõtteliselt kõik rõõmud, mis kaalulangus buddy app seotud tegeliku toidu ja elava elu söömisega.

Alates: Hea majapidamine USA.