Kaalulanguse jalgijad

Erinevalt teistest kehakaalu langetamiseks mõeldud toitumismudelitest ei põhine kaaluvaatlejate toitumine teatud toiduainete täielikul väljajätmisel, vaid kehtestab reeglid, mis vähendavad teatavate toiduainete tarbimist teiste tervislikumaks peetavate toodete tarbeks vt järgmine peatükk. Hoiab treeningulogi treeningu ajal ja treeningu tüübi kohta.

Soovitus on seadet kasutada vähemalt kaks korda päevas, et saaksite hommikul esimese asjana läbi viia baasjoone lugemise ja hiljem vähemalt ühe lugemise. Siiski on rohkem andmeid alati parem.

Arvustused

Andmeid edastab rakendus, mis arvutab välja iga päev põletava rasva koguse ja näitab pikema aja jooksul mustreid. Autor: Kyle Looney Pikk ja püsiv hingamine sellesse väikesesse seadmesse annab näitu sellest, kui palju rasva te põletate.

Ehkki riistvara on keemiliste jälgede tuvastamisel võimeline, on tarkvaral veel palju arenguruumi. Rakendus jälgib praegu igapäevast kasutamist ja loob trendide graafikuid, kuid kasutaja peab mustrid ära tundma ja teadmisi otsima. Sammulugeja terviserakendus aitab teil oma tervist turgutada, jälgides iga päev, nädalas ja kuus teie jalgsi kaalulanguse jalgijad vahemaad, samme ja põletatud kaloreid.

Mis on kehakaalu jälgijate toitumine?

Sammulugejarakenduse abil saate seada oma eesmärgi ja jälgida saavutusi oma tervise ja kehalise võimekuse parandamiseks. Tervise jälgimise rakendus on tasuta allalaaditav ja seda on väga lihtne kasutada. Pedomeeter Androidi jaoks on ideaalne teie treeningu edenemise jälgimiseks.

Aste sammulugeja abil Vaadake graafikuid ja vahemaa arvu, aja, sammude kuvamist. Sammulugeja sammulugeja ja kaalukaotuse jälgimise rakendus jälgib selle tasuta terviseloenduri ja treeningurajarakenduse abil teie sammu, kõndimist ja kehakaalu langust. Üksikutele punktidele võib anda ka boonuspunkte, mida veeta nädala jooksul tahtel, samas kui täiendavaid punkte suurendatakse neile, kes tegelevad füüsilise tegevusega proportsionaalselt selle intensiivsusega ja kestusega.

Pealegi võib teema salvestada päevas ja seejärel kasutada neid spetsiaalsel päeval näiteks klassikalise nädalavahetuse pitsaga toitumiseks.

Erinevalt teistest kehakaalu langetamiseks mõeldud kaalulanguse jalgijad ei põhine kaaluvaatlejate toitumine teatud toiduainete täielikul väljajätmisel, vaid kehtestab reeglid, mis vähendavad teatavate toiduainete tarbimist teiste tervislikumaks peetavate toodete tarbeks vt järgmine peatükk.

Päritolu ja areng

Ainsad keelud võivad puudutada kangeid alkohoolseid jooke ja gaseeritud jooke. Igal juhul tuleb eelkõige arvestada kalorite kaalulanguse jalgijad, mis puuduvad muud liiki toitumisviisides, kus lubatud toiduaineid saab võtta ilma koguseliste piiranguteta. See muudab kaalujälgijate toitumisele oluliselt tasakaalustatud ja suures osas vastuvõetava toitumise, kuigi seda on keerulisem järgida. Lisaks kohtub tugiklubi perioodiliselt, et võrrelda erinevaid saadud tulemusi ja väljendada professionaalset hinnangut spetsialistid ja kollektiivseid osalejaid grupi enda ja üksikute liikmete kohta; omamoodi "grupiteraapia".

Tänapäevaste tehnoloogiate levikuga saab selliseid kohtumisi korraldada ka võrgus. Kehakaalu jälgijate dieedis soovitame sageli kasutada spetsiaalseid toidulisandeid, nagu igapäevane multivitamiinilisand või traditsioonilised madala kalorsusega toidukaubad ja igal juhul kooskõlas selle põhimõtetega.