4d salendav

Bakterite sissetung ja viivad tupe orgaanilise vigastuse kergemini. Kanda nahale hommikul ja õhtul soovitud piirkonnale puusad, reied, tuharad, alakõht. Ei kahjusta pinna nahka, kõrge ohutu efektiivsus ja enamikule naistele kasulik. See on trenn mis kutsub tagasi. Hõlbustamaks aktiivainete parimat imendumist, naha toonuse taastamist ja -toimet, on Lierac Laboratories arendanud välja koostöös massaaziprofessionaalidega 3-astmelise massaazitehnika, nö Body Morphing ehk järkjärgulise keha muutmise tehnika palun vaadake juhiseid karbi sees juhendeid massaaziks.

Esimene omataoline 4D Morpho kompleksiga kontsentraat, mis aitab korrigeerida figuuri, samal ajal pinguldades nahka.

4d salendav

Selles hübriidkosmeetika-tootes on ühendatud teaduse ja looduse parimad saavutused. Ainulaadse koostisega kreem töötab kõikides nahakihtides: 1. Tselluliit ja naha kühmulisus vähenevad, figuur on selgepiirilisem ja korrigeeritud, nahk pinguldatum, sile, niisutatud ja ilus.

4d salendav

Sellel energiatandval apelsini-karva geel-seerumil on aktiivne struktuur kohese pinguldava ja silendava toimega, andes samas nahale intensiivse ning kauakestva värskuse tunde. Kuna geel-kreem on ultra-kiiresti imenduv, saab koheselt riietuda. Reie ümbermõõt vähenenud kuni Saledam figuur- kuni -2,3cm.

4d salendav

Ei sisalda parabeene. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks peaks toodet kasutama vähemalt 28 4d salendav järjest. Kasutamine: Kanda nahale hommikul ja õhtul soovitud piirkonnale puusad, reied, tuharad, alakõht.

4d salendav

Hõlbustamaks aktiivainete parimat imendumist, naha toonuse taastamist ja -toimet, on Lierac Laboratories arendanud välja koostöös massaaziprofessionaalidega 3-astmelise massaazitehnika, nö Body Morphing ehk järkjärgulise keha muutmise tehnika palun vaadake 4d salendav karbi sees juhendeid massaaziks.