Slimming wp

Active ingredients: jojoba oil, wheat germ oil, lemon wax, caffeine, red pepper oil CO2 extract. Need kaks ainet kombineerituna omavahel toimivad lipolüüsises, vabastades rasvkoed seisvatest rasvadest ja suhkruliigsusest, mis on kuhjunud rakkudesse. Tänu liposoomidele imendub mask koheselt peale kasutamist. The loosened layers can later be removed with a massage or other types of bandages.

palms kaalulangus

Erakordne salendav hoolduspakett oma tulemuse poolest! Tänu liposoomidele imendub mask koheselt peale kasutamist. Maskil on termoaktiivne toime, mis mõjub vahetult nahaalusele kihile.

nhs kaalulangus nadal 7

Maskis sisalduv aktiivaine Talaspheres toimib kerge massaažiga, vallandades kofeiini ja karnitiini. Need kaks ainet kombineerituna omavahel toimivad lipolüüsises, vabastades rasvkoed slimming wp rasvadest ja suhkruliigsusest, mis on kuhjunud rakkudesse. Kupumassaaž on massaažiliik, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse kuppe.

REVIEW OBAT DIET AMPUH!? BISA MAKAN APA AJA?

Kupuga tekitatud vaakumi abil mõjutatakse keha pindmisi pehmeid kudesid ja selle kaudu kogu organismi. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti, tõhustab siseorganite tööd, intensiivistab verevarustust, slimming wp tagajärjel vähenevad lihaspinged ning liigesprobleemid.

fat fit slimming patch reviews

Lõpptulemuseks saavutame kogu naha pehmenemise, tselluliidi ja nahaaluse rasvkoe vähenemise! Soovitame naisele, kellel on väga vähe aega, aga kelle sooviks on saavutada ilmset tulemust lühikese aja jooksul!

keha slim unirii

Kümne seanssi tulemusena võime kaotada probleemsetelt kohtadelt cm!